1970/1971

Vedoucí pracovníci a pracovníci sekretariátu

Ředitel:  Miloslav Vykydal

Zástupce ředitele: Miloslava Šojdrová, Miloslav Kučírek

Administrativní pracovnice: Zdenka Michnová

Vyučující I. stupeň

Třídnictví

Vyučující

 I.A  Růžena Bernatíková
 I.B  Ema Kubašková
 I.C  Anna Kudélková
 II.A  Gabriela Ortová
 II.B  Jarmila Bednářová
 III.A  Božena Filínová
 III.B  Marie Musiálová
 III.C  Květoslava Polachová
 IV.A  Věra Doležalová, Anna Kukulková, Lydie Flisníková (vyrovnávací třída)
 IV.B  Věra Prokopová
 IV.C  Anna Kovářová (vyrovnávací třída)
 V.A  Eva Havlásková
 V.B  Vlasta Štahurská

Vyučující II. stupeň

Třídnictví

Vyučující

 VI.A  Hana Richterová -Čj, Dv
 VI.B  Marie Urbanová - R, Hv
 VI.C  Jiří Šabacký- M, F
 VII.A  Lydie Flisníková- 1.-5.post.roč., Eva Blánová- F,Ch
 VII.B  Jiřina Doláková- R, D
 VII.C  Irena Banasinská - Bi, Z
 VIII.A  Ludmila Kubínová - Č, Rj
 VIII.B  Doubravka Dvořáková - Čj, Rj
 VIII.C  Eduard Sychra - M
 VIII.D  SZT Stanislav Kraina - Tv
 IX.A  Marie Kazdová - M, Ch
 IX.B  Ludmila Vavrečková - 1.-5. post.roč., učí M, Rý
 IX.C  Miloslava Šojdrová - Čj, Hv, Jiřina Malinová - Bi, Ch

 

Netřídní

 Iva Bernatíková - 1. - 5. post. roč. TV
 Jan Klos - M, Tv
 Františka Pilchová - Bi, Z Pv

 Zdena Křižáková - 1. - 5. post. roč. , Vv, M

 Božena Šimečková - Z, práce v dom.

Školní družina

Vedoucí vychovatelka: Marie Kučírková
Vychovatelky: Erika Klimparová
  Jarmila Hejduková

Správní zaměstnanci

Školník:

 Antonín Chromík

Uklízečky:  Marie Brencziková
   Hermína Křístková
   Marie Skurková do 31.1.1971, Franková
   Emilie Hejníčková
   Nováková
   Klečková
úklid na pobočce  Halomiová

Vedení školní jídelny

Vedení šk. jídelny:

 Věra Valuchová

Vedoucí kuchařka:  Marie Horáková
Kuchařky:  Marie Mrázková
   Božena Zounarová
 Pomocné síly:  Marie Herudková
   Dostálová

Projekty 

E-GROW, Stejná šance

EU Peníze školám

 Digitální učební materiály

Personální podpora a rozvojové aktivity pro žáky v ZŠ 

Den Země 

 

Nakoukněte do školy...

Den Země