Naše úspěchy

Dopravní soutěž Mladý cyklista

12.05.2011 12:00

 

starší dívky Mai Huong Tranová 9. tř. 2. místo
starší hoši Petr Ochman 9. tř. 2. místo

 

Pohár skřítka Dopraváka

20.04.2011 10:50

 

David Sihelský 5. tř. 3. místo
Václav Čihula 5. tř.
Kimi Anh Tranová 4. tř.
Veronika Snozová 4. tř.
Mai Huong Tranová 9. tř. 3. místo
Marta Pavelková 9. tř.
Petr Ochman 9. tř.
Ivo Jandek 6. tř.

 

MK soutěže Hlídek mladých zdravotníků

06.04.2011 08:18

 

Několik týdnů věnovali žáci přípravě na soutěž Hlídek mladých zdravotníků. V rámci přípravy ošetřovali různá zranění, otevřené zlomeniny, krvácení, popáleniny..., nechyběl ani nácvik resuscitace na cvičné figuríně. Poctivá příprava se vyplatila, získali jsme hned dvě vítězná umístění.

II. kategorie Mai Huong Tranová 9. tř. 2. místo
Petr Ochman 9. tř.
Marta Pavelková 9. tř.
Pavla Marcolová 9. tř.
Veronika Grygerková 8. tř.

I. kategorie Soňa Ryšávková 5. tř. 3. místo
Sabina Ligocká 5. tř.
Viktorie Parčiová 5. tř.
Gabriela Ferencová 5. tř.
Alexandra Malyszová 5. tř.

Připravovala se i děvčata Aneta Červeňáková, 8. tř.  a Darina Gažiková, 5. tř.

MK ve volejbalu

25.02.2011 12:34

 Děvčata vyhrála bez ztráty setu svou skupinu, v semifinále také vyhrála 2:0 a prohrála až ve finále.

Marta Pavelková 9. tř. 2. místo
Kamila Pisoňová 9. tř.
Pavla Marcolová 9. tř.
Mai Huong Tranová 9. tř.
Veronika Grygerková 8. tř.
Světlana Holubová 8. tř.
Tereza Fojtová 8. tř.
Aneta Červeňáková 8. tř.

 

MK skok vysoký

15.02.2011 12:31

Do okresního kola také postoupili: Ondřej Keller, René Červeňák, Jaroslav Jaskowiec, Barbora Zíková, Eva Černíková, Jan Szturc a Marta Pavelková.

Dominik Lanc 140 cm 3. místo
Nikolas Plachetka 160 cm 3. místo
Kamila Pisoňová 140 cm 4. místo

 

Městské kolo mini kopaná 4. tř.

25.01.2011 12:24

Žáci postoupili do okresního kola. 

Lukáš Bongilaj 2. místo
Dominik Gaži
Ladislav Ligocký
Andrej Mníštek
Erik Patterman
Dominik Rýdlo
Natálie Matíková
Veronika Snozová
Kim Anh Tranová

Touch ragby 2010-2011

15.10.2010 09:59

 

Aneta Červeňáková 8. tř. 2. místo
Denisa Váňová 8. tř.
Adam Sihelský 8. tř.
Tomáš Gabčo 8. tř.
Lukáš Michalíček 8. tř.

 

Městské postupové kolo v plavání

14.10.2010 09:30

 

Karel Hynek 6. tř. 3. místo.
Radim Bandy 5. tř.
René Červeňák 6. tř.
Elemír Botoš 5. tř.
Ivo Jandek 6. tř.
David Sihelský 5. tř.

 

Kreslený hrdina Adolfa Borna

11.10.2010 09:37

 

Almáš Lukáš 2. tř.

In-line brusle

06.10.2010 09:24

 

Alexandra Malyszová 5. tř. 2. místo
Darina Cyroňová 5. tř.
Radim Bandy 5. tř.
Elemír Botoš 5. tř.
Veronika Grygerková 8. tř.

1. místo

Tereza Fojtová 8. tř.
Karel Hynek 6. tř.
Ivo Jandek 6. tř.

 

Projekty 

E-GROW, Stejná šance

EU Peníze školám

 Digitální učební materiály

Personální podpora a rozvojové aktivity pro žáky v ZŠ 

Operační program potravinové a materiální pomoci

 

Den Země 

 

Nakoukněte do školy...

Den Země