Naše úspěchy

Dějepisná soutěž PERMONÍČEK

10.05.2012 09:34

Krásné 3. místo získal Christos Stambolidis, 6. třída

Besip

18.04.2012 09:43

Děti ze 3. třídy se zúčastnily výtvarné soutěže na téma „Bezpečnost silničního provozu“ a k naší velké radosti vyhrály 1. místo. Společně s paní učitelkou Matyášovou a panem ředitelem navštívily nově otevřenou městskou knihovnu, kde převzaly ceny od pana primátora Osmanczyka. Gratulujeme a doufáme, že příští rok své prvenství znovu obhájí.

Turnaj košíková

29.03.2012 09:23

3. místo vybojovalo družstvo:

Mikuláš Koloničný, 9.tř. Miroslav Pisarík, 9.tř.
Vojtěch Mako, 9.tř. Jakub Šikuta, 8.tř.
Adam Sihelský, 9.tř. Ondřej Keller, 8.tř.
Tereza Fojtová, 9.tř. Miloš Volf, 8.tř.
Veronika Grygerková, 9.tř.  

2. místo družstvo:

Kateřina Láníčková, 5.tř. vyhlášena nejlepší hráčkou
Ladislav Vaji Nagy, 4.tř. Ladislav Ligocký, 5.tř.
Marie krosčenová, 4.tř. Dominik Gaži, 5.tř.
Natálie Matíková, 5.tř. Mário Suchý, 5.tř.

 

OK soutěže O nejlepší pohybovou skladbu

07.03.2012 09:13
Kateřiná Láníčková, 5.tř. Sandra Kleinová, 5.tř.
Veronika Snozová, 5.tř. Gabriela Ferencová, 6.tř.
Daniela Byrtusová, 5.tř. Nela Pattermannová, 2.tř.
Natálie Matíková, 5.tř. Kristýna Láníčková, 3.tř.
Kim Anh Tranová, 5.tř. Karin Rácová, 3.tř.

Naše družstvo mažoretek se umístilo na pěkném 3. místě a postoupilo do krajského kola.

Školní kolo ve zpěvu a hře na hudební nástroje

06.03.2012 14:42
 

ZPĚV

 
I. kategorie Alexandra Mušuková, 0.tř.

1. místo

Miroslav Holub, 0. tř. 2. místo
Kateřina Bartošková, 1. tř. 3. místo
II. kategorie Natálie Gáborová, 2. tř.

1. místo

Nikolas Makula, 3. tř. 2. místo
Martin Šerdzyk 3. místo
III. kategorie Dominik Sivák, 4. tř.

1. místo

Pavlína Oláhová, 5. tř. 2. místo
Kimi Tranová, 5. tř. 3. místo
Lukáš Bongilaj, 5. tř.
  HRA  
SAXOFÓN Marek Horváth, 4. tř.

1. místo

FLÉTNA Kimi Tranová, 5. tř. 2. místo
KLAVÍR Erik Pattermann, 5. tř. 3. místo

 

Vybíjená

06.03.2012 09:29

Jako každý rok jsme se zúčastnili turnaje ve vybíjené.

OK skok vysoký

01.03.2012 09:09

Z městského kola, které se konalo 20.2. postoupili do okresního kola

Kateřina Láníčková 5. tř.
Elemír Botoš 6.tř.
Jaroslav Jaskowiec 8.tř.
Dominik Lanc 8.tř.
Veronika Grygerková 9.tř.

 

Volejbal

30.11.2011 08:13

V rámci přípravy na městské kolo ve volejbalu jsme se zůčastnili turnaje smíšených družstev. Vybojovali jsme pěkné 2. místo ve složení:

Tereza Fojtová, Veronika Grygerková, Světlana Holubová, Aneta Červeňáková, Adam Sihelský, Lukáš Michalíček, Mikuláš Koloničný a Vojtěch Mako.

Futsal

25.11.2011 08:11

Pěkné 3. místo oslavili žáci:

Miroslav Pisarík, Adam Sihelský, Mikuláš Koloničný, Vojtěch Mako, Lukáš Michalíček, Ondřej Keller, Miloš Volf, Jakub Šikuta, Nikolas Navrátil a René Červeňák

In line brusle

06.10.2011 08:46
Ivo Jandek 7. tř. 2. místo
Karel Hynek 7. tř.
Jitka Michalíčková 7. tř.
Lucie Vaji Nagyová 7. tř.

Za jednotlivce získal:

Ivo Jandek 7. tř.

1. místo

Karel Hynek 7. tř. 3. místo

 

Projekty 

E-GROW, Stejná šance

EU Peníze školám

 Digitální učební materiály

Personální podpora a rozvojové aktivity pro žáky v ZŠ 

Operační program potravinové a materiální pomoci

 

Den Země 

 

Nakoukněte do školy...

Den Země