Dopravní soutěže

30.04.2018 12:49

Žáci dopravního kroužku se několik měsíců svědomitě připravovali na dopravní soutěže. Učili se pravidla silničního provozu, dopravní značky, řešili křižovatky, trénovali jízdu zručnosti na jízdním kole na školním dvoře i na dopravním hřišti. Součástí přípravy bylo i poskytnutí první pomoci při dopravních nehodách. Vybraní žáci pak reprezentovali naši školu v soutěžích Pohár skřítka Dopraváka a v městském kole Dopravní soutěže mladých cyklistů.

V kategorii mladších žáků to byli žáci Dominik Šafrata, Petr Kovács, Karolína Gracová, Mariama Conte Bangoura a Natálie Nyklová z 5. třídy, v kategorii starších žáků Jan Šušla, Miroslav Pokuta, Kristýna Ewa Grzelińská a Vanesa Márija Grzelińská ze 7. třídy.

V soutěži Pohár skřítka Dopraváka obsadili starší žáci krásné 2. místo a absolutním vítězem v jednotlivcích se stal Jan Šušla. Gratulujeme!

    

Zpět

Základní škola Havířov-Šumbark Školní 1/814 okres Karviná, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřízenou a financovanou statutárním městem Havířov.

Projekty 

Školní projekt EU

Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi

OKAP

CESTA

Šablony II

Operační program potravinové a materiální pomoci

 

Den Země 

 

Nakoukněte do školy...