Naše úspěchy

Bambiriáda - Dny bez hranic

21.05.2010 15:27

Jako každý rok jsme se zúčastnili akce města Hry bez hranic. Za školu vybojovali pěkné 3. místo:Tereza Rýdlová, 1. tř., Anna Marie Slepčíková, 2. tř., Andrej Mníštek, 3. tř., Roman Barabáš, 4. tř., Darina Cyroňová, 4. tř.,  Kristýna Gabčová, 5. tř., René Červeňák, 6. tř., Ondřej Halaxa, 8. tř., Marta Pavelková, 8. tř., Nikola Rýdlo, 9. tř..

střelecká soutěž o "Putovní pohár primátora statutárního města Havířova"

20.05.2010 10:54

 

Leoš Jandek 9. tř.

1. místo

Pavel Ochman 9. tř.

 Leoš Jandek si vystřílel 1. místo za jednotlivce.

 

Běh "Hlasů Havířova"

12.05.2010 10:38

Letos se nám dařilo, naši žáci vyběhali hned několik předních míst. Všem gartulujeme. 

Tereza Rýdlová 1. tř. 2. místo
Aneta Janíková 1. tř. 3. místo
Nikolas Makula 1. tř. 3. místo
Krystina Halabuková 3. tř.

1. místo

Viktorie Parčiová 4. tř.

1. místo

Karolína Hejlová 4. tř. 2. místo
Kristýna Gabčová 5. tř. 3. místo

 

Dopravní soutěž mladých cyklistů

06.05.2010 14:43

 

Mai Huong Tranová 8. tř. 2. místo
Marta Pavelková 8. tř.
Petr Ochman 8. tř.
Pavel Ochman 9. tř.

 

MK atletický čtyřboj

03.05.2010 09:19

 

Nicola Rýdlo 9. tř. 3. místo
Rostislav Dunka 9. tř.
Pavel Chráska 8. tř.
Libor Zarzycki 8. tř.
Nikolas Plachetka 7. tř.

Postup do okresního kola.

Šikulové

29.04.2010 14:54

zábavná soutěž pro týmy dětí 4. a 5. tříd

žáci 4. třídy vybojovali 3. místo

Pohár rozhlasu

28.04.2010 09:09

 

Miroslav Pisarík 7. tř. 3. místo
Alex Jóni 7. tř.
Tomáš Gabčo 7. tř.
Dominik Lanc 6. tř.
Nikolas Navrátil 6. tř.
Jaroslav Jaskowiec 6. tř.

 

Kateřina Zíková 9. tř. 3. místo
Eva Jkošová 9. tř.
Mai Huong Tranová 8. tř.
Pavla Marcolová 8. tř.
Marta Pavelková 8. tř.
Denisa Mikulová 8. tř.
Kamila Pisoňová 8. tř.
Eva Černíková 7. tř.

 

Pavel Ochman 9. tř. 3. místo
Nicola Rýdlo 9. tř.
Jaroslav Zíka 9. tř.
Libor Zarzycki 8. tř.
Pavel Chráska 8. tř.
Dominik Varga 8. tř.
Jan Szturc 8. tř.
Nikolas Plachetka 7. tř.

Starší žáci postoupili do okresníko kola.

Orientační běh

23.04.2010 09:08

 

Darina Cyroňová 4. tř. 2. místo

 

MK Hlídek mladých zdravotníků

24.03.2010 00:00

 

Karolína Hejlová 4. tř. 3. místo 
Darina Cyroňová 4. tř.
Sabina Ligocká 4. tř.
Soňa Ryšávková 4. tř.
Viktorie Parčiová 4. tř.

  

Petr Ochman 8. tř.

1. místo 

Mai Huong Tranová 8. tř.
Marta Pavelková 8. tř.
Pavla Marcolová 8. tř.
Pavel Ochman 9. tř.

 Starší žáci postoupili do okresního kola.

 

OK olympiády z Čj

15.03.2010 13:05

 

Mai Huong Tranová 8. tř. 21. místo
Karin Adámková 9. tř. 71. místo

 

MK recitační soutěže

13.03.2010 14:49

 

Kim Anh Tranová 3. tř.

1. místo

Petr Ochman 8. tř.

1. místo

Oba žáci postupují do okresního kola.

MK skok vysoký

10.03.2010 09:06

 

Tomáš Gabčo 7. tř. 3. místo

Do okresního kola dále postoupili: Nikolas Plachetka, Pavel Chráska, Dominik Lanc, Nikolas Navrátil a Ondřej Keller.

KK stolní tenis

23.02.2010 09:03

 

Karin Adámková 9. tř. 2. místo
Pavla Marcolová 8. tř.

 

Sálová kopaná

15.02.2010 14:46

 

Roman Barabáš 4. tř. 3. místo
David Sihelský 4. tř.
Václav Čihula 4. tř.
Pavel Fojt 4. tř.
Nikolas Goga 4. tř.
Sabina Ligocká 4. tř.
Marcela Kroščenová 4. tř.

 

OK stolní tenis

14.10.2009 12:00

 

Karin Adámková 9. tř.

1. místo

Pavla Marcolová 8. tř.

Obě dívky postupují do krajského kola. Gratulujeme.

MK stolní tenis

06.10.2009 14:32
Karin Adámková 9. tř.

1. místo

Pavla Marcolová 8. tř.

 Dívky postupují do okresního kola

Michal Valenčík 9. tř. 3. místo
Pavel Ochman 9. tř.
Rostislav Dunka 9. tř.

 

Atletické závody - městský přebor

01.10.2009 13:37
 mladší žákyně
Veronika Grygerková 7. tř. 3.místo 
Tereza Fojtová 7. tř.
Sára Harenčáková 6. tř.
Aneta Červeňáková 7. tř.
Kristýna Ivánková 7. tř.
 starší žáci
Nikola Rýdlo 9. tř. 2. místo 
Jaroslav Zíka 9. tř.
Dominik Varga 8. tř.
Jan Szturc 8. tř.
Libor Zarzycki 8. tř.
Pavel Chráska 8. tř.
Nikolas Plachetka 7. tř.
Marek Matějíček 9. tř.

 

In line brusle

22.09.2009 12:26

   

 Karolína Hejlová  4. tř. 3. místo 
 Alexandra Malyszová  4. tř.
 Ivo Jandek  5. tř.
 Karel Hynek  5. tř.

za jednotlivce:

Miroslav Pisarík 7. tř. 2. místo

 

Projekty 

E-GROW, Stejná šance

EU Peníze školám

 Digitální učební materiály

Personální podpora a rozvojové aktivity pro žáky v ZŠ 

Den Země 

 

Nakoukněte do školy...

Den Země